چند خبر ورزشی خراسان جنوبی

همایش دوچرخه سواری در قاین برگزار شد
🔶رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان قاین گفت به مناسبت هفته تربیت بدنی عصر  همایش دوچرخه سواری عمومی در محله غدیر و محله زعفرانیه قائن برگزار گردید. حجت الاسلام طاهری افزود: این برنامه با شرکت بیش از ۱۴۰ نفر صورت گرفت و در پایان با حضور قطبی رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان، به قید قرعه به ۱۵ نفر جوایزی اهدا شد.
👇👇👇

نونهالان تکواندوکار قاین بایکدیگر به رقابت پرداختند

🔶رئیس هیات تکواندو شهرستان قاین گفت : به مناسبت هفته تربیت بدنی مسابقه پا ۱۸۰ درجه بین تکواندوکاران شهرستان برگزار شد. کاظمی افزود : این رقابت بین ۴۶ نفر از خردسالان و نونهالان تکواندوکار شهرستان در سالن اتحاد قائن برگزار شد و در پایان آقایان محمد اعتمادیان، امیرعلی ذولفقاری و حمیدرضا نظامی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
👇👇👇👇

 

 

 

مسابقات تیر اندازی در شهر مود برگزار شد
جمعی از دانش آموزان مقاطع راهنمایی شهر مود در مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی شرکت کردند.
در پنجمین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش، مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی در شهر مود با شعار “ورزش آگاهی بخشی جامعه و سلامت شهروندان”برگزار شد.
در این مسابقات که برای دانش آموزان مقاطع راهنمایی تدارک دیده شده بود، ۲۹ دانش آموز شرکت کردند که در پایان سینا رضایی، طاها ابراهیمی مود و مهدی هجری مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

برگزار مسابقات دارت در بخش درح سربیشه

مسابقات دارت بزرگسالان با شعار ورزش، آگاهی بخشی جامعه و سلامت شهروندان در سالن فتح المبین درح برگزار شد.
این مسابقات باحضور ۱۵ نفر  برگزار شد و آقایان مهدی شاهزئی . محمد علی رحیم آبادی و محسن عباسی مقامهای اول تا سوم را کسب کردند

این مسابقات به همت مهدی شاهزهی و با حمایت هیات انجمن های ورزشی شهرستان سربیشه برگزار شد و در پایان از طرف کمیته دارت به نفرات برتر کارت هدیه تقدیم شد.

مسابقات هفت سنگ و کبدی در دبستان غزالی درح سربیشه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سربیشه، جمعی از دانش آموزان شهر درح در مسابقات ورزشی شرکت کردند.
در این رویداد ورزشی، ۳۰ دانش آموز در قالب ۷ تیم و در دو رشته کبدی و هفت سنگ با یکدیگر به رقابت پرداختند و  در پایان نفرات برتر را به شرح ذیل معرفی کرد:

◀️رشته کبدی
🥇نفرات تیم اول:
فرهاد زاروزهی/رحمان زاروزهی/حسین غلامی/حسین حسینی
🥈تیم دوم:
رضا گلزاری/مجتبی شاهزهی/علیرضا غلامرضایی/ابوالفضل غفرانی

◀️رشته هفت سنگ
🥇نفرات تیم اول:
محمدرضا حسینی/شروین رمضانی/امیرحسین براتی/کاظم حسینی
🥈نفرات تیم دوم:
عباس هاشمی/مرتضی کاووسی/ابوالفضل ناروئی/مهدی غفرانی