آخرین خبر :

خراسان جنوبی رتبه برتر پروژه های خیر ساز ورزشی کشور را کسب کرد

کسب رتبه برتر پروژه های خیر ساز ورزشی در کشور

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: این استان رتبه نخست پروژه های خیرساز ورزشی با تعداد ۶۲ پروژه را در کشور دارد.

 مهران سرپرست در نشست بررسی ساختاری و عملکردی هیات دو و میدانی استان افزود: خراسان جنوبی با وجود امکانات و زیرساخت های مناسب و همچنین اجرای پروژه های عمرانی از استان های پیشرو کشور می باشد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان عنوان داشت: تلاش داریم بهمن ماه امسال همایش تجلیل از خیران ورزش یار کشور را به میزبانی خراسان جنوبی در بیرجند با حضور قائم مقام وزیر ورزش و جوانان برگزار کنیم و سعی ما بر آن است، ۲۲ پروژه ورزشی را در دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی کنیم.
وی گفت: در شیوه مدیریت و تعامل ما با یکدیگر مشکل وجود دارد، همدیگر را نمی توانیم تحمل کنیم اگر حتی ۵۰۰ مکان ورزشی دیگر ساخته شود و ۵۰۰ میلیارد تومان هم اعتبار بگیریم خود هیات های ورزشی باید از این ظرفیت ها استفاده کنند و اگر با هم تعامل نداشته و یکدیگر را قبول نداشته باشند نمی توان از این ابزار استفاده کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی بیان کرد: استادیوم ۱۵ هزار نفری غدیر بیرجند یک ظرفیت بزرگ است و هیاتها می توانند از این مکان، استفاده کافی و لازم را داشته باشند ولی متاسفانه با عدم مدیریت و تعامل مناسب از سوی مسئولین هیاتهای ورزشی، امکان استفاده درست از این ظرفیت ها فراهم نمی شود.
مهران سرپرست افزود: با توجه به ظرفیت استان و استعداد جوانان آن در زمینه های مختلف ورزشی، باید از پتانسیل ها و امکانات موجود استان بهره کافی برد و استعدادیابی در زمینه ورزش بالاخص رشته دو ومیدانی به عنوان یک ورزش پایه، مهم، مادر و کلیدی در بین علاقه مندان صورت پذیرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme