مدیرکل اوقاف خراسان جنوبی: بیش از یک میلیون و ۶۷۰ مسافر از بقاع متبرکه خراسان جنوبی بازدید کردند

 

امامزاده حیسن قزوین 2

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه در طرح آرامش بهاری امسال تعداد ۹۶ بقعه متبرکه در استان آماده شده بود، گفت: تعداد یک میلیون و ۶۷۷ هزار و ۹۳۸ مسافر از بقاع متبرکه بازدید و تعداد ۱۸۹ هزار و ۶۱۶ نفر اسکان یافتند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد طاهر گرایلی اظهار داشت: طرح آرامش بهاری از ۲۸ اسفندماه در خراسان جنوبی آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه امسال ۶۰ بقعه مبترکه از تعداد ۹۶ بقعه موجود در استان خراسان جنوبی برای اجرای طرح آرامش بهاری در نظر گرفته  شده بود، افزود: از ۲۸ اسفند ۹۴ تاکنون یک میلیون و ۶۷۷ هزار و ۹۳۸ مسافر نوروزی از بقاع متبرکه بازدید و در طرح آرامش بهاری شرکت کردند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: از تعداد یک میلیون و ۶۷۷ هزار و ۹۳۸ زائر تعداد ۱۸۹ هزار و۶۱۶ نفر در باقع متبرکه استان اسکان یافتند.

گرایلی افزود: امسال ۲۲ سوئیت و ۵۱۰ زائر سرا در ایام نوروز برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده شد که هدف از اجرای طرح آرامش بهاری بهره‌برداری مسافران نوروزی و آسایش بیشتر آنها همراه با آشنایی با امامزادگان و بقاع متبرکه خراسان جنوبی بود.

وی بیان کرد: در طرح ارامش بهاری نوروز ۹۵ تعداد ۲۵ مبلغ خارج از استان و ۲۵ مبلغ بومی در این طرح حضور داشته و شهرستان نهبندان بیشترین تعداد مسافران و زائران را به خود اختصاص داده است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: طرح آرامش بهاری فردا در خراسان جنوبی به پایان می‌رسد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*