وام مسکن روستایی افزایش یافت

 

حدود یکماه پس از اعلام رئیس بنیاد مسکن در خصوص افزایش سه میلیون تومانی سقف وام مسکن روستایی در سال ۹۵، معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب از افزایش وام مسکن روستایی به ۱۸ و ۲۰ میلیون تومان خبر داد.

به گزارش تسنیم عزیزالله مهدیان با اشاره به افزایش وام مسکن روستایی، اظهار کرد: سقف وام ۱۵ میلیون تومانی با رشد سه و ۵ میلیون تومانی به ۱۸ و ۲۰ میلیون تومان افزایش یافت.

وی با یادآوری این‌که سالانه ۲۰۰ هزار فقره وام مسکن روستایی پرداخت شده است، تصریح کرد:‌ بر اساس تصمیم جدید دولت وام ۲۰ میلیونی برای ۸۰ هزار واحد پرداخت و وام ۱۸ میلیونی برای ۱۲۰ هزار واحد پرداخت خواهد شد.

وی با تاکید بر این‌که کارمز وام ۲۰ میلیون تومانی ۵ درصد است، خاطرنشان کرد: این وام‌ها شامل افرادی می‌شود که هنوز برای دریافت وام پرونده تشکیل داده اما اقدامی نکرده‌اندو حداکثر در مدت یک هفته تشهیلات جدید را دریافت خواهند کرد.

به گزارش تسنیم، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اوایل خردادماه امسال با اشاره به افزایش سه میلیون تومانی وام مسکن روستایی به تسنیم گفته بود:‌ برای ۸۰ هزار واحد مسکن روستایی که قرار است در نوار مرزی کشور ساخته شود سقف تسهیلات ۲۰ میلیون تومان است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*