گفته می شود

گفته می شود رییس اتاق بازرگانی تهران گفته دلیل دیگر گران‌تر شدن دلار در بازار آزاد کسری تجاری ایران است که در سال گذشته بدون در نظر گرفتن صادرات نفت حدود ۱۴ میلیارد دلار اعلام شد که بیشتر به دلیل اعمال سیاست اخذ پیمان ارزی و اجبار صادرکنندگان به فروش ارز صادراتی به نرخ مبادله ای است که باعث شد رشد صادراتی منفی شود.

 

 

 

گفته می شود شرکت دخانیات ایران به دلیل فروش بیش از ۷.۵ میلیون کیلوگرم کالای فاسد به پرداخت بیش از ۲۳۰۰ میلیارد ریال جریمه محکوه شده است.

 

 

 

گفته می شود وکیل فائزه هاشمی درباره آخرین وضعیت پرونده موکل خود گفته سه تا چهار پرونده بود که خانم هاشمی محکومیت‌های متعددی داشت. از جمله تبلیغ علیه نظام و اهانت به مقدسات که ۳۷ ماه حبس داشتند که مقدار زیادی از آن را تا به حال تحمل کردند و منتظریم که ببینیم در ادغام پرونده‌ها چه رای صادر می‌شود.

 

 

گفته می شود سخنگوی قوه قضاییه با قانونی خواندن بازداشت و زندانی شدن صادق زیباکلام، اظهارداشته باید بررسی کنیم که ایشان در راه نمایشگاه کتاب بازداشت شده یا خیر.

 

 

 

 

گفته می شود مدیر کل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان گفته ۱۵۰ مرکز فعال در انتخاب همسر داریم که برای فعالیت‌های خود مجوز دارند و ما بر همه این‌ها کاملا نظارت داریم.

 

 

 

گفته می شودصولت مرتضوی در آخرین اظهاراتش دقیقا روی مهم‌ترین مسائلِ کارگری دست گذاشته و آن‌ها را حل شده پنداشته: افزایش امنیت شغلی و کاهش تعدیل نیروی کار، کاهش بیکاری و افزایش اشتغال و در نهایت تأمین منابع لازم برای مسکن کارگری.

 

 

 

گفته می شود یک زن سرپرست خانوار درباره گذران زندگی با ماهی ۸ میلیون تومان گفته «هنوز چند روزی از شروع ماه نگذشته، پولم تمام می‌شود تا آخر ماه مدام از سوپر مارکت محل نسیه می‌گیریم. مجبورم اول ماه که حقوق می‌گیریم تسویه حساب کنم و این پروسه هر ماه تکرار می‌شود»

 

 

 

گفته می شود یک تحلیل‌گر مسائل سیاسی خاطرنشان کرده بعد از دولت آقای رئیسی یک آوار بزرگ اقتصادی بر سر کشور وارد خواهد شد که آواربرداری بعد از آن، کار حضرت فیل خواهد بود.

 

 

 

گفته می شود نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از موافقت دولت با کاهش ساعت کار کارمندان به ۴۰ ساعت در هفته خبر داد.

 

 

 

گفته می شود کاخ سفید در راستای تلاش‌ها برای اعمال فشار بر روسیه به منظور توقف جنگ اوکراین، از امضای طرح مشترک حزب دموکرات و جمهوریخواه توسط «جو بایدن» به منظور ممنوعیت رسمی واردات اورانیوم غنی شده از روسیه خبر داد.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*