پیامک

سلام مسوولین محترم اعم از کسانیکه طبق شرح وظایفشان کار می کنند و چه آنها که  دنبال منافع خودشان هستند لطفا قدر مردم را بدانید و جز حق خودتان و خانواده تان چیز بیشتری نخواهید و برای این مردم که در همین شرایط سخت اقتصادی و خبرهای ناامید کننده از مسوولین در مورد اختلاس و سواستفاده برخی مدیران ناپاک که بسیار بسیار معدود هستند ولی زیبنده کشور ما نیست همچنان تا ۱۱ شب در صفوف انتخابات حضور دارند احترام بگذارید. نهادهای اطلاعاتی و امنیتی لطفا به احترام این مردم به هیچ مقامی که با سواستفاده از مقامش حق مردم را از بین می برد رحم نکنید. استانداری و سازمان مدیریت گلوگاههای فساد و صدور مجوز نیروی قراردادی که مثل نیروی رسمی و پیمانی از منابع و بودجه عمومی حقوق خواهند گرفت را ببندید تا هر کسی که قرار است داخل سیستم اداری شود ابتدا به ساکن فقط با آزمون انجام شود چرا که جز آنها که رابطه دارند و معرفی می شوند هیچ نیروی شایسته ای به شما معرفی نمی شود که اگر هم معرفی شود تخلف و دزدی از منابع عمومی است.اگر مدیران کل دستگاهها تخلف نکنند اینگونه موارد رخ نمی دهد.قطعا ما می بینیم ولی نمی توانیم بیان کنیم ولی شما که قطعا بیشتر از ما هم می بینید و خبر دارید و هم می توانید سکوت نکنید.این مردم واقعا ارزشش را دارند که برایشان تا می توانید درست کار کنید.
۲ ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۹۹۹۶
سلام نبش شهدا ی ۶ ساختمان ژاندارمری قدیم چندین سال است که تخریب و فقط فنداسیون آن احداث و همچنان به حال خود رها شده است. آیا این کارا از نظر شرعی و قانونی و عرفی کار پسندیده ای است؟ لطفا بانی های این ملک توضیح فزمایند. باتشکر یک شهروند دلسوز.
۳ ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۹۹۹۶
با سلام
چرا خیابان شهید کار دیده در سایت اداری بیرجند نصف آسفالت و نصف خاکی است؟ چند نفر باید تصادف شاخ به شاخ داشته باشند و چند نفر فوتی باید باشد تا خیابان رو اسفالت کنن.!!!
سلام چرا خیابان استاندارد واقع در سایت اداری آسفالت نمیشه؟ تا کی باید توی خاکی رفت و آمد کنیم. نکنه سایت اداری جزو شهر نیست!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*