منصوری: برقراری تماس با دو همراه رئیس جمهور در بالگرد/ حادثه سختی نبوده است

منصوری: برقراری تماس با دو همراه رئیس جمهور در بالگرد/ حادثه سختی نبوده است

 معاون اجرایی رئیس‌جمهور با اشاره به اقدامات انجام شده در یافتن بالگرد رئیس‌جمهور، گفت: با دو نفر از همراهان رئیس‌جمهور در چند نوبت ارتباط برقرار کرده‌ایم و به نظر می‌رسد که حادثه سختی نبوده است.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت ایرنا، «محسن منصوری» معاون اجرایی رئیس‌جمهور در تشریح حادثه بالگرد رئیس‌جمهور و هیات همراه، گفت: امروز از ساعت ۸ صبح رئیس جمهور در آذربایجان شرقی برای افتتاح سد قیز قلعه‌سی حضور داشت و با توجه به حضور رئیس جمهور آذربایجان برنامه‌ها تا ساعت ۱۳ به طول انجامید.

وی افزود: آیت‌الله رئیسی پس از افتتاح سد، عازم تبریز شدند که متاسفانه بالگرد حامل وی، وزیر امور خارجه و امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی دچار سانحه شد.

منصوری با اشاره به اینکه سه هلی کوپتر در این مسیر بوده‌اند،گفت: ارتباط بالگرد حامل رئیس جمهور با دو هلی کوپتر دیگر قطع می‌شود.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور تصریح کرد: با یکی از سرنشینان هلی کوپتر و کادر پرواز ارتباط برقرار شده که نشان می‍‌دهد سانحه سختی نبوده است. بلافاصله مجموعه‌های امدادی هلال احمر فراجا، ارتش و سپاه در محل حاضر شده و تقسیم کار صورت می‌گیرد.

وی افزود: در وزارت ارتباطات و سایر دستگاه‌های امنیتی محدوده حادثه تا شعاع ۲ کیلومتر مشخص شده است. به دلیل شرایط آب و هوایی، متاسفانه کار به کندی پیش می‌رود و دسترسی به منطقه مشکل است؛ از طرفی دیگر برودت هوا و بارندگی هم کار را مشکل کرده است. امیدواریم شاهد خبرهای خوبی باشیم.

منصوری از همه مردم ایران خواست که در شب میلاد امام رضا برای خادم الرضا آیت الله رئیسی دعا کنند و افزود: در این حوادث اخبار ضد و نقیض زیاد منتشر می شود و از مبادی رسمی اخبار را دنبال کنید تا در کمال آرامش کار جستجو و نجات را پیگیری کنیم. وی گفت: بیشترین کمک در حال حاضر دعا و نذر و نیاز و توسل است و عنایت امام رضا شامل حال رئیس جمههور و هیأت همراه شود

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*