حمله تروریستی به ۲ خودروی انتظامی توسط جیش‌الظلم

این دو خودرو در حال انتقال عامل اصلی شهادت شهید “شیبک” از سیب و سوران به مهرستان بودند که در مسیر برگشت به سیب و سوران مورد حمله عناصر گروهک جیش الظلم قرار گرفتند.

حمله تروریستی به ۲ خودروی انتظامی توسط جیش‌الظلم

ساعتی قبل، دو خودوری نیروی انتظامی در محور مواصلاتی سوران ـ مهرستان مورد حمله تروریستی قرار گرفت.

در پی این حمله تعدادی از پرسنل انتظامی به شهادت رسیدند و تعدادی نیز مجروح شدند.تاکنون ۵ مامور پلیس در حمله عناصر گروهک جیش الظلم به شهادت رسیده‌اند.

براساس این گزارش، این دو خودرو در حال انتقال عامل اصلی شهادت شهید “شیبک” از سیب و سوران به مهرستان بودند که در مسیر برگشت به سیب و سوران مورد حمله عناصر گروهک جیش الظلم قرار گرفتند.

در این حمله متاسفانه ۵ مامور پلیس به شهادت می‌رسند و ۲ مامور دیگر مجروح می‌شوند.

گروه تروریستی جیش‌الظم با صدور بیانیه‌ای مسئولیت این حمله را برعهده گرفت.

تکمیلی/اسامی شهدای انتظامی در حادثه محور سیب سوران

اسامی شهدای حادثه انتظامی در محور سیب و سوران سیستان و بلوچستان اعلام شد.

استواردوم بهزاد بارانی فرزند عباس اهل زابل، ستوانسوم اسماعیل بزی فرزند ابراهیم اهل زابل، سرگرد محسن کمالی دوست فرزند عباس اهل زابل، استواردوم حسین سردشتی فرزند حمید اهل زابل، ستوانسوم کاظم ملائی فرزند عبدالرضا اهل زابل.

یکی از مجروحان به علت شدت جراحات وارده جهت درمان به یکی از نزدیکترین بیمارستان منطقه اعزام و در حال مداوا می‌باشد.

هممچنین معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ماموران انتظامی در حین انجام ماموریت با اشرار مسلح درگیر که در این درگیری پنج نفر شهید و یک نفر مجروح می‌شود.

علیرضا مرحمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: عصر امروز تعدادی از اشرار در منطقه سیب و سوران به یک گشت انتظامی که در حال ماموریت بودند حمله می کنند که متاسفانه در این حمله پنج نفر از ماموران انتظامی به شهادت می رسند و یک نفر نیز مجروح می شود.

وی بیان کرد: عملیات برای پیدا کردن عاملان این حادثه تروریستی توسط ماموران انتظامی و امنیتی ادامه دارد.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: گروهک تروریستی جیش الظلم برای بزرگ نمایی هر حادثه ای که توسط اشرار و مخلان نظم و امنیت رخ می دهد به نام خودش ثبت می کند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*