کشف تسهیلات غیرمجاز بانکی ۱۲۰ میلیارد تومانی

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از کشف کشف تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش ۱۲۰ میلیارد تومان و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

سردار حسین رحیمی روز پنجشنبه گفت: برابر اخبار و اطلاعات به دست آمده پرونده ای با موضوع اخذ تسهیلات غیر مجاز بانکی دریافت و در دستورکار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی اظهار داشت: در بررسی ها و تحقیقات میدانی مشخص شد که متهم این پرونده برخلاف قوانین و مقررات اقدام به دریافت مبلغ ۱۲۰ میلیارد تومان از بانک ها در یکی از استان ها کرده و با هزینه کرد تسهیلات دریافتی در محلی غیر از محل اختصاص یافته، باعث اتلاف منابع شده است.

وی با بیان اینکه با انجام اقدامات فنی از سوی پلیس، متهم در شهر تهران دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شد، تصریح کرد: با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی انجام شده تمامی املاک خریداری شده متهم شناسایی و توقیف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت: با راه اندازی سامانه دریافت خبری پلیس امنیت اقتصادی و اینکه پلیس امنیت اقتصادی در راستای دفاع از امنیت اقتصادی هموطنان با همه توان و اعتقاد به میدان آمده،و نیازمند همراهی مردم هستیم و هموطنان می توانند اخبار و اطلاعات خود در زمینه جرایم و مفاسد اقتصادی را باسامانه ۰۹۶۳۰۰ درمیان بگذارند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*