آخرین خبر :

سر مقاله

آقای وزیر بهداشت
خودکرده را تدبیرنیست…!!!
امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد
mohammadraeifard@yahoo.com
در این که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شرایط بحران زده اجتماعی دارد تمام تلاشش را می کند تا خودش را به زور هم‌ که شده به کف خواسته های مردم برساند شکی نیست، اما وقتی مردم خسته از دوران کرونا و ضربت خورده از آن خسته از این شرایط، پالس ها و علایمی را که توسط شما و مجموعه تان صادر می شود را می بینند، بار و بنه می بندند برای گریز از این دود گرفتگی زندگی حال شان ….!!
وقتی جشنواره فجر را اجازه اجرا می دهید، وقتی نمایشگاه گردشگری را بازگشایی می کنید، وقتی بلیط قطار نوروزی را پیش فروش می کنید، مفهومی دارد که مردم را به تحلیلی می رساند که، چون تحریم ها کرونا را هم دور زد، می شود بدون سر و صدا مراسم ترحیم و عروسی گرفت، می شود از چهارشنبه غروب استارت موتور ماشین را چرخاند و حرکت کرد به هر ناکجا آبادی …
وقتی می دانیم که نمی شود جلوی کسب و کار را گرفت و بسیاری مجبور به دستفروشی و کارگری هستند چون دولت توان کمک به آنها را ندارد پس چرا مردم را تشویق به دور زدن کرونا می کنید …؟!
این روزها مردم کشورتان سخت مضطرب و غرق در استرس اند که از چه زمانی قرار است واکسینه شوند، اما به جای سرنگ و ظرف کوچک واکسن به آنان حرف و آمار و استفاده از افعال آینده تحویل می دهید، به نظر شما مردم به کجا پناه ببرند؟ به حرف چه کسی یا کسانی باید اعتماد و اطمینان کنند ؟
مردمی خسته و افسرده که شکوفه شادی های شان را بنا به هر دلیل عقلانی و غیرعقلانی خشکانده ایم را تا چه مدت می شود وادار به سکوتشان کرد؟ تا چه زمان می شود به آنان دستور دهی که نشنوند و نگویند و نبینند؟ تا چه وقت می شود دایم تکذیب کرد و پس از مدتی تاییدش کرد و از مردم انتظار داشت که به مسئولانشان پاسخ مثبت اعتماد گرایی دهند ؟!!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme