گفته می شود

 

 

وزیرکشور خواستار برخورد با ولنگاران فضای مجازی شد

عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه هشتاد و پنجمین جلسه شورای اجتماعی کشور ضمن انتقاد از آنچه که در فضای مجازی کشور در حال رخ دادن است، گفت: متاسفانه بی‌بند و باری و ولنگاری در فضای مجازی بسیار افزایش یافته و حتما باید با این موضوع برخورد شود. متاسفانه آبرو، سوابق و… افراد در این فضا به بازی گرفته شده، لذا در این خصوص نیاز به تذکر نیست و باید حتما برخورد مناسب انجام شود. در این راستا نیز هرجا مشکلی ایجاد شد، بنده به عنوان وزیر کشور برای بستن صفحاتی که چنین رویه‌ای را دارند، حمایت جدی خواهم کرد. رحمانی‌فضلی تاکید کرد: این مناسب نیست حرفی توسط شخصیتی زده شود و پس از آن صدها مسخره‌بازی برای آن در این صفحات نوشته شود. این شیوه یعنی هزینه شخصیت‌ها. نباید به اعتماد عمومی لطمه وارد شود، قطعا حریم‌های اخلاقی و آبروی افراد خط قرمز است.

گفته می شود علی مطهری در گفت‌وگو با سایت رویداد ۲۴ در پاسخ به سوال «آیا لازم است که نظرات خود را با مقام معظم رهبری تطبیق دهید؟ اساسا معظم‌له خود چنین خواسته‌ای دارند؟» گفته لازم نیست نظرات خود را با نظرات رهبری تطبیق دهیم زیرا هیچ دو انسانی نیستند که نظرات کاملا یکسان داشته باشند. البته بحث تقلید در احکام دین که تقلید جاهل از عالم است، مطلب دیگری است. بحث اطاعت از ولی‌فقیه در مقام عمل است، نه نظر. مقام رهبری هم چنین خواسته‌ای ندارند و چند بار گفتهاند که ممکن است کسی نظری مخالف نظر من داشته باشد، او آزاد است که حرفش را بزند. نباید ولایت فقیه را مخالف آزادی بیان یا دموکراسی جلوه بدهیم؛ کاری که متاسفانه برخی دوستان نادان انقلاب انجام میدهند.

 

 

گفته می شود خبرگزاری میزان در گزارشی شبکه تلویزیونی «در تی‌وی» را عامل دامن زدن به اخبار حول حساب‌های بانکی قوه قضائیه دانست و نوشت: فائزه هاشمی اخیرا با شرکت در برنامه تلویزیونی معاندان نظام، تلویحا از پخش شایعات هدفمند علیه قوه قضائیه، حمایت کرد.

موضوع اعجاب انگیز از نظر سردار نقدی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین: بسیاری می‌گویند که نباید فسادها را بازگو کرد چون مردم مایوس می‌شوند و آبروی نظام خدشه‌دار می‌شود.باید در پاسخ گفت وقوع فساد بد است اما بیان و برخورد با آنها نه تنها بد نیست بلکه بسیار خوب است.تا زمانی که مبارزه جدی با فساد وجود دارد بیان آن لطمه‌ای به حیثیت نظام نمی‌زند.بسیاری سعی کردند زندگی امام راحل و امام حاضر را آلوده به فساد کنند اما زندگی آن‌ها قابل مشاهده است.بسیار اعجاب انگیز است که در خانواده رهبر انقلاب هیچ لغزشی دیده نمی‌شود.

ما دهقان فداکار داریم اما آقایان نتوانستند جلوی قطار را بگیرند!

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نوع واکنش وزیر راه و شهرسازی به حادثه قطار سمنان از امضای طرح استیضاح آخوندی از سوی نمایندگان خبرداد. نادر قاضی پور با اشاره به حادثه قطار تبریز مشهد در محور (هفت خوان) استان سمنان گفت:امروز وزیر راه گفته است که مسافران بیمه هستند و بیمه خسارت را آن ها را پرداخت می کند؛اما به آقای آخوندی می گویم که این مردم پول پرست و پول دوست نیستند؛بلکه زمانی زنان و دختران آذربایجان ما برای نجات دادن کشور از دست روس ها ،طلاهای خود را به آن ها دادند و در تاریخ ثبت شده که ما پول پرست نیستیم و ایران را دوست داریم. قاضی پور تصریح کرد:ما هم ریزعلی خواجوی و دهقان فداکار داریم و هم پیراهن اضافه؛ ولی آقایان همین را هم نداشتند که جلوی قطارها را بگیرند که آن ها به یکدیگر اصابت نکنند. وی افزود:ما نمایندگان آذربایجان،فراکسیون مناطق ترک نشین و فراکسیون کارگری مجلس واکنش وزیرراه به این حادثه دردناک را شدیدا محکوم کرده و استیضاح وی را در ۹ بند تنظیم کرده و امضاء می کنیم تا بدانند که ما نمی گذاریم،خون زوار امام رضا(ع) به این آسانی از دست برود.

ارائه گوشت الاغ به گردشگران در جاده هراز!

مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری نسبت به ارائه گوشت الاغ به گردشگران جاده هراز توضیحاتی را ارائه کرد.ولی تیموری درباره ارائه گوشت نامتعارف (الاغ) و نیز مواد غذایی نامطلوب به گردشگران در واحدهای پذیرایی بین‌راهی کشور از جمله جاده هراز اظهار داشت: ۵۰ تا ۶۰ درصد واحدهای پذیرایی جاده هراز مجور ندارند، بنابراین رقابت‌های ناسالم نیز بین آنها مطرح است و اخباری از این دست را برای تخریب همدیگر استفاده می‌کنند.مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری ادامه داد: البته یک تعدادی از واحدهای پذیرایی در این جاده مجوز دارند ولی ۷۰ درصد غیرمجوز فعالیت می‌کنند، یعنی برخی‌ها در این محور یک دکه‌ای زده‌اند و کار می‌کنند و این وظیفه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است که طبق ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺍیمنی ﺭاهﻫﺎ با این واحدها برخورد کند. تسنیم این خبر را منتشر کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme