کلاهبردار ۵۰۰ میلیارد تومانی دستگیر شد

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری کلاهبردار ۵۰۰ میلیارد تومانی جنوب این استان خبر داد.

به گزارش فارس، سردار حسین رحیمی در زاهدان اظهار کرد: کلاهبردار میلیاردی جنوب سیستان و بلوچستان دستگیر شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: «م.م» کلاهبردار میلیاردی جنوب استان ساعت ۱:۳۰ دقیقه بامداد روز شنبه در یک عملیات پیچیده اطلاعاتی در اطراف تهران دستگیر شد.

وی در تشریح چگونگی دستگیری این کلاهبردار افزود: در پی شکایت تعدادی از شهروندان و مردم محروم جنوب سیستان و بلوچستان مبنی بر اینکه فردی با ترفند فروش خودرو زیر قیمت بازار از آنان کلاهبرداری کرده است، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

سردار رحیمی ادامه داد: پس از پایش‌های تخصصی و بررسی‌های میدانی ماموران دریافتند که این متهم حرفه‌ای پس از کلاهبرداری از شهروندان به خارج از کشور متواری شده که تحقیقات پلیس ادامه داشت تا اینکه ماموران دریافتند این کلاهبردار حرفه‌ای با ترفندهای مختلف وارد کشور شده است.

وی بیان کرد: با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی پلیس سیستان و بلوچستان و شناسایی محل دقیق اختفای این فرد، او را در حالی که داخل صندوق عقب یک خودرو در یک ویلا در شمال دماوند مخفی شده بود در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی گفت: این متهم حرفه‌ای در تحقیقات تخصصی پلیس به کلاهبرداری ۵۰۰ میلیارد تومانی از ۲ هزار و ۵۰ نفر از شهروندان جنوب سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و گلستان اعتراف کرده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*