۵ مکان مرموز در جهان +عکس

در جهان مکان های زیادی وجود دارند که رفتن به آن اماکن به نوعی غیرقانونی است و جرم به حساب می آید. امروز با شما چند نمونه معروف آن را مرور می کنیم با ما همراه باشید.
این کلوب مرموز در کالیفرنیای آمریکا واقع شده است و یکی از اماکنی است که در طول حیات، کمتر کسی قادر است از درش وارد شود.
 
دقیقا مشخص نیست این مکان خاص به چه علت ساخته و استفاده می شود. افراد زیادی در تلاشند مجوز ورود به این مکان مرموز را بدست آورند. ولی موفق نمی شوند. در این مورد خاص حتی ثروت زیاد هم درهای بسته را باز نمی کند!

غار لاسکو

غار لاسکو فرانسه با وسواس زیاد نگهداری میشود. این غار زیبا توسط یونسکو به عنوان میراث فرهنگی فرانسه و جهان ثبت شده است. جز چند باستان شناس و محقق چشم هیچ بشری به نقاشی های منحصر به فرد این غار نیفتاده است. جز مکان های محافظت شده در جهان قرار دارد.

جمجمه و استخوان

مکان مرموز شماره ۳ در یک دانشگاه معروف آمریکایی واقع شده است. با نام عجیب skull & bones در دانشگاه ییل، این مکان سال ۱۸۳۲ تاسیس شد. بنا به بعضی ادعاها جد جرج بوش گور آپاچی معروف جرونیمو را یافت. جمجمه و استخوان هایش را در مرکز این مکان قرار داد. جمجمه و استخوان بنا به اعتقاد عده ای اتاق تفکر خانواده های بسیار مشهور و ثروتمند آمریکا برای مدیریت جهان است!

منطقه ۵۱

کمی بعید است فهرستی آماده شود و منطقه ۵۱ در آن حضور نداشته باشد. ادعای عمومی در این باره مربوط می شود به رفت آمد فضایی ها به این مکان! و تحقیق در ارتباط با وجود موجودات فضایی در زمین، در عین حال افرادی باور دارند. مکانی که تصاویر تقلبی فتح ماه توسط آرمسترانگ در آن فیلمبرداری شد در منطقه ۵۱ آمریکا بوده است.

سیکادا ۳۳۰۱

بنا به گزارش روزنامه واشینگتن پست سیکادا جز پنج معمای مرموز و غیر قابل پاسخ تاریخ است. اما شکل گیری این معما چندان قدمتی ندارد.

این گروه که حتی مکان اعضایش نامعلوم است تا سال ۲۰۱۴ در دنیای اینترنت کاملا مشهور شده بود. اولین پیام این گروه مرموز بدین شرح است.

سلام ما به دنبال یافتن افراد بسیار باهوش هستیم. و برای یافتنشان تست آماده کرده ایم…

مکان و یا نحوه کارکرد این گروه هنوز در پرده ابهام است. هیچکدام از اعضایش تا به امروز شناسایی نشده اند. آنها با طرح معماهای بسیار پیچیده توانستند ذهن عده بسیار زیادی را به خود مشغول کنند. معماهایی که کمتر کسی توانست از پس حل آن برآید. جوئل اریکسون با یافتن جواب یکی از این معماها توانست با آنها ارتباط برقرار کند. و در پاسخ تنها به گفتن اینکه آنها حقیقتا وجود دارند و بیشتر از این قادر به پاسخگویی نیستم از جواب دادن طفره رفت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*