۴ نفر در پرونده بانک ملت بازداشت شده‌اند

سخنگوی قوه قضاییه در خصوص پرونده بانک ملت اذعان داشت: ۴ نفر بازداشت شدند و تعدادی در داخل و خارج از کشور تحت تعقیب هستند.
به گزارش فارس، حجت الاسلام محسنی اژه‌ای در ادامه نود و نهمین نشست خبری خود در خصوص سه پرونده مفتوحه در خراسان شمالی مربوط به سازمان منطقه آب، راه و شهرسازی و آلومینا جاجرم خاطرنشان کرد: در هر سه پرونده کیفرخواست صادر شده و پرونده‌ها به دادگاه رفته است.
سخنگوی قوه قضاییه در خصوص پرونده بانک ملت گفت: ۴ نفر در این پرونده بازداشت شدند و تعدادی در داخل و خارج از کشور تحت تعقیب هستند.
وی در خصوص جزئیات این پرونده اذعان داشت: این پرونده مربوط به امور مالی است که برای مثال برای ۱۶ جلسه، ۱۲۵ هزار دلار حق جلسه گرفته‌اند که این می‌تواند مصداق دریافت غیرقانونی باشد.
اژه‌ای گفت: اما همه موارد آن مربوط به فیش حقوقی نیست.
وی همچنین در خصوص پرونده امیرمنصور آریا اظهار داشت: در این پرونده ۷ شرکت تعیین تکلیف قطعی شد که از ۷ شرکت ۴ شرکت در مزایده به فروش رسید. یک شرکت دیگر هم بابت استرداد و رد مال به بانک ملی داده شد.
اژه‌ای در خصوص پرونده ورمی کمپوست گفت: در این پرونده هم کیفرخواست صادر شده و پرونده به دادگاه رفته است و ۸ نفر نیز در این خصوص بازداشت شده‌اند و تعدادی با قرار مناسب آزاد شدند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*