پیروزی تیم والیبال بانوان ایران مقابل ماریبور اسلوونی

تیم ملی والیبال بانوان ایران در دیداری دوستانه و تدارکاتی موفق به شکست تیم باشگاهی «ماریبور» اسلوونی شد.

به گزارش ایسنا ، تیم ملی والیبال بانوان ایران خود را برای حضور شایسته در پنجمین دوره جام کنفدراسیون زنان آسیا آماده می کند و این تیم از دوم مردادماه اردوی برون مرزی خود را در کشور اسلوونی آغاز کرده است.

ملی پوشان ایران شب گذشته (دوشنبه شب) در یکی دیگر از مسابقات دوستانه و تدارکاتی خود در اردوی برون مرزی اسلوونی به مصاف تیم باشگاهی «ماریبور» این کشور رفت و سه بر یک این تیم را شکست داد.

شاگردان مایدا چیچیچ، سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران در ست دوم این مسابقه ۲۵ بر ۲۰ مغلوب تیم میزبان شدند، اما در ست های اول، سوم و چهارم را به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۲۳ به پیروز شدند.

تیم باشگاهی ماریبور از چند ملی پوش تیم ملی والیبال زنان اسلوونی بهره می برد.

والیبال بانوان

تیم ملی والیبال ایران روز یکشنبه این هفته نیز موفق به شکست تیم ملی اتریش در دیداری دوستانه در این اردو شده بود.

شبنم علیخانی، ندا چملانیان، شکوفه صفری، مائده برهانی اصفهانی، فرزانه زارعی، فرزانه مرادیان، فرنوش شیخی، زینب گیوه، سارا اخلاقی، نیلوفر حجتی، مهسا صابری، مهدیه خواجه کلایی، سودابه باقرپور، نگار کیانی، مه تا یحیاپور و مهسا کدخدا ۱۶ بازیکن شرکت کننده در این اردوی برون مرزی هستند.

مایدا چیچیچ به عنوان سرمربی، فاطمه عبدالهی، زهرا واحدی و نیلوفر ابراهیمی (مربیان جوان برای کسب تجربه)، ساجده سروش (فیزیوتراپ)، سحر محمدیاری (ماساژور)، مریم فراتی (آنالیزور) و سپیده سادات هاشمی به عنوان سرپرست، تیم ملی والیبال ایران را در این اردو همراهی می کنند.

پنجمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا در گروه زنان به میزبانی ویتنام و با حضور هشت تیم برتر آسیا از ۲۴ شهریورماه آغاز می شود و با معرفی تیم های برتر در ۳۰ شهریورماه به پایان خواهد رسید.

تیم ملی والیبال بانوان ایران در دور مقدماتی این رقابت ها با تیم های ویتنام (میزبان)، تایلند و چین تایپه همگروه است. در دیگر گروه مقدماتی نیز تیم های چین، کره جنوبی، ژاپن و قزاقستان با هم رقابت می کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*