قاضی‌پور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان: فعالیت مدیرکارخانه فولاد مبارکه در بیش از ۱۲ هیئت مدیره/آقای مدیر! شفاف بگویید چند میلیارد درآمد دارید

 

آقای مدیر! چگونه با حضور در بیش از 12 هیئت مدیره به کارخانه فولاد رسیدگی می‌کنی؟/ شفاف بگویید چند میلیارد در سال می‌گیرید؟“نادر قاضی‌پور” نماینده مردم ارومیه در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه یکی از راه‌های جلوگیری از ریخت و پاش‌ها کاهش تعداد مدیران چند شغله است، گفت: برخی مدیران با حضور در چندین هیئت مدیره کارایی خود را از دست داده و تنها به این بهانه مبالغ بالایی را دریافت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مدیر عامل فولاد مبارکه اکنون در بیش از ۱۲ هیئت مدیره مشغول فعالیت است، تصریح کرد: اگر مدیر فولاد مبارکه اصفهان شبانه‌روز هم فعالیت کند باز هم زمانی برای رسیدگی به مسائل کارخانه مورد نظر خود نخواهد داشت.

نماینده مردم ارومیه اذعان داشت: چگونه این مدیر کارخانه ورق فولاد را ۱۵۰ دلار ارزان‌تر از داخل به خارج از کشور می‌فروشد، این اقدامات چه معنایی دارد زمانی که کارخانجات پایین‌دست در کشورمان مجبورند به دلیل نداشتن مواد اولیه با ظرفیت ۳۰ درصدی کار کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: مدیر کارخانه فولاد بیان می‌کند که فیش حقوقی بنده ۳۰ میلیون تومان است اما این مبلغ در مقابل پاداش‌های آخر سال وی رقمی نیست.

قاضی‌پور خاطرنشان کرد: مدیر کارخانه فولاد مبارکه باید صراحتا و شفاف اعلام کند، در سال ۹۳ و ۹۴ چند میلیارد تومان حقوق، اضافه کار، پاداش، حق ماموریت داخلی و خارجی، حق جلسه، تشویق تولید کارانه و سود آخر سال دریافت کرده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*