فردا آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

آزمون

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت ثبت‌نام شرکت در سومین آزمون استخدامی ۱۲ دستگاه اجرایی کشور در ساعت ۲۴ فردا سوم مردادماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز ثبت‌نام سومین آزمون استخدامی ۱۲ دستگاه اجرایی کشور از ۲۸ تیرماه اظهار کرد: به داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود تا ساعت ۲۴ فردا یکشنبه سوم مردادماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

وی افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز (شنبه) دوم مردادماه ۲۴ هزار و ۴۲۲ داوطلب نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون اقدام کرده‌اند.

۶ مرداد آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون استخدام نیروی انسانی دانشگاه‌های پزشکی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه با اشاره به آزمون استخدامی نیروی انسانی در ۶۸ دانشگاه از مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور افزود: مهلت ثبت‌نام در آزمون مذکور از پنجشنبه ۳۱ تیرماه آغاز شده و تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۶ مردادماه  ادامه دارد. تا ساعت ۸ صبح امروز ۴۳۵۶ داوطلب در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.

توکلی در پایان اظهار کرد: ظرفیت پذیرش در سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور و ۶۸ دانشگاه علوم پزشکی جمعاً ۱۹ هزار و ۲۵۱ نفر است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*