در اوج زمان ثبت‌نام خبرنگاران برای بیمه تکمیلی؛ بخش پرداخت هزینه «سایت صندوق هنر» از دسترس خارج شد

با توجه به اتمام زمان ثبت‌نام خبرنگاران برای بیمه تکمیلی در ۲۰ مرداد ماه، سایت صندوق هنر با مشکلاتی روبه‌رو شده است از جمله بخش پرداخت هزینه بیمه تکمیلی این سایت از دسترس خبرنگاران و کاربران خارج شده است.

به گزارش  تسنیم «پویا»؛ با توجه به اتمام زمان ثبت‌نام بیمه تکمیلی خبرنگاران در ۲۰ مرداد ماه و از دسترس خارج شدن بخش پرداخت هزینه در این سایت و وجود برخی ابهامات و مشکلات در سامانه اینترنتی صندوق هنر، این مشکلات در تماس خبرنگار تسنیم با مسئول بخش فنی بررسی شد.

برای ثبت‌نام بیمه تکمیلی و پرداخت هزینه‌ها، خبرنگاران باید در سامانه صندوق عضو شوند و خبرنگارانی که از گذشته در این صندوق عضو بوده‌اند، ممکن است نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کرده باشند؛ برای رفع این مشکل، پس از ورود به سامانه، خبرنگاران با وارد کردن کد ملی خود می‌توانند نام کاربری و رمز عبور خود را بازنشانی کرده و وارد سایت شوند.

همچنین هزینه حق عضویت در صندوق اعتباری هنر مبلغ ۲۰ هزار تومان است که خبرنگاران با یک بار پرداخت برای سالهای بعد نیازی به پرداخت مجدد نخواهند داشت.

در حال حاضر پس از ورود به سایت صندوق هنر برای پرداخت ثبت‌نام بیمه تکمیلی، این بخش جوابگو نبوده و هشدار “بروز خطا” داده و این بخش به کلی از دسترس خارج می‌شود.

لازم به یادآوریست هر خبرنگار باید به‌صورت جداگانه در صندوق هنر عضو شود و خبرگزاریها و پایگاه‌های خبری نمی‌تواند خبرنگاران را به صورت لیستی ثبت‌نام کند؛ با توجه به نزدیک بودن پایان زمان ثبت‌نام بیمه تکمیلی، احتمال تمدید زمان آن وجود دارد اما هنوز این تمدید به صورت رسمی توسط صندوق هنر اعلام نشده است.

به مناسبت روز خبرنگار

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*