بزرگترین میدان بیرجند به شرط تأمین اعتبار بهسازی میشود

برای بزرگترین میدان استان در شهرستان بیرجند امسال ۵ میلیارد ریال مصوب شد که در صورت تخصیص به موقع اعتبار عملیات بهسازی آن امسال آغاز خواهد شد. مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری بیرجند با اشاره به اینکــه میدان آیت ا… عبادی در مسیر محور بیرجند- خوسف با مساحت ۳۰ هزار متر مربع به عنوان وسیع ترین میدان استان از سال گذشته در برنامه سامان دهی این سازمان قرار گرفته است، گفت: طرح ساماندهی این میدان که ترکیبی از محوطه سازی ، فضای سبز ، آب و نور است سال گذشته آماده و برآورد ریالی شد.

 انصاری اعتبار پیش بینی شده این طرح را ۵ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: مساحت ۳۰ هزار متر مربعی این میدان و اهمیت آن به عنوان یکی از ورودی های اصلی مرکز استان ایجاب می کند اعتبار ویژه ای برای آن در نظر گرفته شود. وی روند کند تخصیص اعتبارات را یادآور شد و درباره زمان آغاز عملیات اجرایی آن تصریح کرد: نمی توان زمانی را برای آغاز عملیات اجرایی اعلام کرد چرا که همه چیز مربوط به وضعیت تخصیص اعتبار است .

وی با اشاره به اینکه قرار بود این اعتبار سال گذشته اختصاص یابد، ادامه داد: این عملیات با توجه به اینکه هیچ اعتباری در زمینه سامان دهی میدان تخصیص نیافت به امسال موکول شد اما باز هم باید منتظر تخصیص ها بود.

 در حال حاضر در این میدان حفاری هایی به دلیل عبور دادن خطوط فاضلاب شهر بیرجند انجام شده است .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*