سرقت ۴۰۰۰ سیم‌کارت توسط کارمندان اداره پست

دستگیری

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری کارمندان اداره پست یکی از شهرستان‌های غرب استان تهران که با همکاری کارمند سابق این اداره اقدام به ربودن ۴۰۰۰ سیمکارت هدیه کرده بودند، خبر داد.

سردار محسن خانچرلی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره دستگیری تعدادی از کارکنان اداره پست شهریار به دنبال سرقت حدود ۴ هزار سیم کارت هدیه گفت: مدتی قبل گزارشی مبنی بر سرقت تعداد زیادی سیمکارت تلفن همراه از اداره پست شهریار، بررسی موضوع در دستور کار پلیس غرب استان تهران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: در تحقیقات اولیه پلیس و در بازرسی از محل، مشخص شد که سارق یا سارقان با اطلاع از محل نگهداری سیم‌کارت‌ها، اقدام به قطع دوربین های مداربسته محل کرده و با تخریب محل نگهداری آن‌ها دست به سرقت این سیم‌کارت‌ها زده‌اند.

وی با اشاره به آثار به دست آمده از محل سرقت ادامه داد: شواهد امر نشان می‌داد که سارقان با همدستی کارکنان اداره پست، دست به این سرقت زده‌اند و کمک‌هایی از داخل این اداره برای راهنمایی به آن‌ها داده شده بود.

خانچرلی با بیان اینکه در پیگیری‌های نهایی مشخص شد یکی از افرادی که قبلاً در این اداره مشغول به کار بوده، با در اختیار داشتن کلید و همدستی چند کارمند اداره پست، اقدام به قطع برق و از کار انداختن دوربین‌های این اداره کرده، گفت: این افراد پس از آن ۴ هزار سیم کارت هدیه را به سرقت برده و قصد فروش آن در بازار را داشتند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران اضافه کرد: در جریان این پرونده ۷ نفر شامل سارق، همدستان و مالخرانی که مبادرت به خرید این سیم کارت‌ها کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند و کارمندان اداره پست نیز پس از دستگیری در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*