توصیه هایی مهم برای در دست گرفتن رگ خواب همسرتان!

باور کنید که در دست گرفتن رگ خواب همسرتان کار سختی نیست و اگر برخی از ریزه کاری ها را رعایت کنید می توانید گفتگوی خود با آقای همسر را به سرانجام برسانید.ما این نکات مهم و ساده را با شما در میان می گذاریم.
به گزارش خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛کارشناسان حوزه روانشناسی به خانم هایی که می خواهند همسران آنها عاشقشان شوند راهکارهایی منحصربفرد و البته صد در صد امتحان شده را پیشنهاد می کنند.
چگونه رگ خواب شوهرتان را بدست بیاورید
معجزه شادی در زندگی با پختن غذاهای خوش طعم
براساس یک ضرب المثل قدیمی خوردن غذاهای خوشمزه می تواند آقایان را خوش اخلاق کند و از اوج گرفتن مشکلات خانوادگی بکاهد.
یکی از برترین قابلیت هایی که خانم ها باید در خود تقویت کنند هنر آشپزی و کدبانو گری است، اکثر آقایان علاقه مند به خوردن غذاهای خانگی خوش طعم ، سالم و تازه هستند و چنانچه خانم بتواند از عهده این وظیفه به خوبی بر آید شوهر احساس رضایت و اعتماد به نفس می کند و  در جمع خانواده از همسر خود تعریف و تمجید کرده، این تشویق حتی در محیط کاری همسر نیز اتفاق می افتد و باعث موفقیت کاری و تقویت انگیزه کاری مرد در مقابل همکاران خود می شود.
تزئینات در کنار وعده اصلی غذا، درست کردن سالاد و یک سفره آرایی زیبا می تواند حتی سرسخت ترین طوفان های زندگی را آرام کند و مرد را به ادامه زندگی خانوادگی و کنترل شرایط قادر کند.
یکی از فوت های کوزه گری در این زمینه آشنایی با ذائقه شوهر و نیز تمرین در ایجاد مشابهت طعم غذا با دستور پخت مادر شوهر است اگر همسر به  خوردن غذاهای مادر خود عادت دارد.
برپایی مهمانی های خانوادگی و یا با رضایت همسر مهمانی برای همکاران اداری می تواند پایه های زندگی مشترک را محکم کند.
درست کردن غذای مورد علاقه همسر به طور ناگهانی و غافلگیرانه نیز می تواند باعث خوشحالی و احساس اهمیت داشتن مرد نزد خانواده شود.
رایحه های خوشبو همسرتان را دلباخته شما می کند
یکی از بدترین اتفاقات در زندگی خانوادگی عدم اهمیت دادن به خود توسط خانم ها است، هیچ مردی از همسری نامرتب ، شلخته با ظاهری کثیف در حالی که بوی غذاهای آشپزخانه از او متساعد می شود خوشش نمی آید.
یکی از ترفند های دستیابی به یک زندگی عاشقانه ماندگار اهمیت دادن به استحمام، خود آرایی برای همسر، پوشیدن لباس های زیبا و مناسب از سوی خانم ها است.
خانم ها برای اینکه کمتر بوی مواد غذایی در فضای خانه بپیچد می توانند با باز کردن پنجره ها، استفاده از هود آشپزخانه، اسپری ها و روشن کردن عود فضای خانه را عطر آگین کنند.
اگر فرصت استحمام و رسیدگی به خود پس از آشپزی وجود ندارد می توانند با استفاده از کلاه آشپزی ، تعویض لباس و پوشیدن پیش بند و دستکش از میزان نفوذ بوی مواد غذایی  به بدن خود و موها بکاهند.
یکی از مهمترین راهکارها برای بر انگیختن احساسات محبت آمیز در  آقایان استفاده از بوهای معطر است، خانم ها می توانند با عطرهای خوشبو همسرانشان را خوشحال کنند در عین حال توصیه کارشناسان این است که خرید عطر با همراهی شوهر انجام شود تا رایحه مورد نظر او انتخاب شود زیرا در برخی موارد بوی عطر باعث تحریک حواس بویایی و حتی بروز آلرژی در افراد می شود .
پیچیده شدن بوی چای تازه دم و یا قهوه در فضای خانه می تواند پس از ورود مرد به خانه خستگی را از تن او دور کند و احساس آرامش پس از گذراندن یک روز پر تنش کاری را در او ایجاد کند.
سوزاندن عودهای خوشبو، خرید شاخه ای گل و یا قرار دادن گلدان هایی زیبا و طبیعی در خانه علاوه بر تولید اکسیژن بیشتر می تواند به بهبود خلق و خوی شوهر منجر شود.
کودک درون شوهرتان را خوشحال کنید
هر انسانی دارای یک کودک درون است که تحت تاثیر وقایع و اتفاقات روزانه و در طی سالها می تواند به یک نیروی خفته درونی تبدیل شود.
کودک درون آقایان معمولاً بیشتر از خانم ها به حالت غیرفعال وجود دارد و وظیفه یک زن بیدار کردن آن برای ایجاد احساس شادی و سرخوشی در شوهر است.
خانم ها می توانند این نیروی فوق العاده قدرتمند را با درخواست تعریف خاطرات دوران کودکی و نوجوانی از همسر، پرداخت به علائق او، مشاهده و تماشای آلبوم عکس ها و فیلم های دوران کودکی همسر، همراهی با او برای سفر به مناطقی که شوهر خاطرات خوشی از آنجا دارد مثل مدرسه ، قدم زدن در خیابان مورد علاقه و یا محله قدیمی خانوادگی شوهر همگی می تواند احساساتی فوق العاده قوی ، شاد و وفادارانه به زن در او ایجاد کند.
نگهداری دقیق از وسایلی که شوهر از آنها خاطره دارد مانند توپ فوتبال ، لباس ورزشی، وسایل مدرسه و دانشگاه او توسط خانم می تواند حس اطمینان و باور قلبی به خانواده را در شوهر ایجاد کند و باعث افزایش میزان احترام فرزندان به پدرشان شود.
غرغر کردن ممنوع!
غرغر کردن ، نق زدن در باره حوادث و مشکلات مختلف ، بازدارندگی همسر از انجام فعالیت مفیدی که انجام می دهد بویژه اگر همسر شغل خطرناکی دارد مانند مامور آتش نشانی ، بدگویی از اطرافیان بویژه خانواده مرد نزد او، بیان مشکلات فرزندان به صورت غلو شده و نیز دعوا کردن بر سر مشکلات مالی همگی اثر معکوس در مرد دارد و نه تنها باعث موافقت او با تغییر شرایط نمی شود بلکه او را به انجام اعمال تدافعی ترغیب می کند.
توصیه کارشناسان این است که معمولاً باید اخبار نگران کننده را با آرامش برای مرد بازگو کرد، حتی بیان انتقاد در خصوص مسائل مالی باید با آرامش صورت گیرد، بهترین زمان برای بازگویی مشکلات به آقایان پس از صرف غذا و همراه با تعارف چای یا قهوه در زمانی است که مرد آمادگی کافی برای یک گفتگو را دارد.
از جمله مهارت های یک زن شناخت روحیات همسر است و چنانچه نتواند این روحیه را شناسایی کرده و متناسب با آن عمل کند زندگی خانوادگی پردردسری خواهد داشت.
کادو خریدن های ناگهانی را فراموش نکنید
خرید هدایایی که مرد را خوشحال می کند شاه کلیدی برای دستیابی به قلب او است . البته خصوصیات روحی مرد در این زمینه بسیار مهم است ، اگر مرد کمی حالت پس اندازمالی داشته باشد ممکن است این کار را ولخرجی توصیف کند که در این زمینه خانم باید هدایایی تهیه کند که مورد نیاز همسر باشد، اما برخی دیگر از مردها از گرفتن هدایای مختلف لذت میبرند، هدایا برای مرد می تواند طیف مختلفی داشته باشد و با توجه به روانشناسی آقایان بهتر است وسیله ای با قابلیت کاربردی باشد زیرا مردها از ابزار غیر قابل مصرف و صرفاً دکوری استقبال چندانی نمی کنند.
این هدایا می تواند کتاب، البسه، وسایل اصلاح، عطر، خودنویس و یا هر وسیله ای باشد که مرد راخوشحال می کند  و زن می تواند از سلایق همسر خود با پرسش از اطرافیان او اطلاعات کسب کند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*