تعطیلی ارج از ۷ سال پیش کلید خورد/ضعف مدیریتی کشتی ارج را به گل نشاند

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ورشکستگی و تعطیلی شرکت ارج به ۷ سال قبل بر می گردد، گفت:به روز نشدن ماشین آلات و انتصاب مدیران ناکارآمد در این کارخانه باعث شد تا این شرکت نتواند از پتانسیل خود استفاده کند.
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰

تعطیلی ارج از 7 سال پیش کلید خورد/ضعف مدیریتی کشتی ارج را به گل نشاند

بهروز نعمتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به تعطیلی کارخانه ارج گفت:بسیاری از کارخانه های تولید داخل و مجموعه های مختلف صنعتی همانند گروه صنعت ملی با بیش از ۳۵ کارخانه و ۱۵ هزار نفر نیروی کار و بهترین برندهای کارخانه نساجی علاوه بر شرکت ارج تعطیل شده اند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت ارج امروز تعطیل نشده و ورشکستگی آن به ۷ سال قبل بر می گردد، افزود:کارخانجات تولیدی و صنعتی در طول زمان به مدرن سازی تجهیزات نیازمند هستند و کارخانه ای همانند ارج که قابلیت رقابت با جنرال موتور را داشته باید با مدیریت مدیران با تدبیر مورد بهسازی و نوسازی  قرار می گرفت.

به روز نشدن ماشین آلات و نوسازی دستگاه ها سبب کاهش تولید در مجموعه ارج شد

نعمتی ادامه داد:زمانی که آقای پارسایی مدیرعامل مجموعه ارج بود، برای تامین حداقل های ممکن تکنولوژی های جدید تلاش فراوانی کرد، اما متاسفانه هیچ کس به تلاش های او اعتنا نکرد و کوشش هایش نتیجه ای  در پی نداشت.

وی با بیان اینکه به روز نشدن ماشین آلات و انتصاب مدیران نا کارآمد در این کارخانه باعث شد تا نتواند از پتانسیل خود برای تولید محصولات روز استفاده کند، اظهار کرد: متاسفانه این عوامل سبب شده  که در ۷سال اخیر تصمیم به فروش این کارخانه گرفته شود، در حالی که کارخانه ارج در مقطعی به عنوان سوپر مارکت لوازم خانگی ضمن برند سازی انواع لوازم خانگی را تولید می کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به انتصاب مدیران غیر صنعتی در مجموعه ارج تصریح کرد:متاسفانه مدیرانی در این کارخانه انتخاب شده و مسئولیت هدایت این مجموعه بزرگ را برعهده گرفتند، که حتی یک بار از در بازار صنعت رد نشده بودند./

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*