آخرین خبر :

چند خبر ورزشی خراسان جنوبی

رقابت سوکیوکوشین کار خراسان‌جنوبی در مسابقات بین‌المللی

رمضان تقی‌پور استاد کاراته‌کای خراسان‌جنوبی در پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی سوکیوکوشین هماورد برترین‌های ایران می‌شود و به قضاوت نیز می‌نشیند.

این دوره از رقابت‌ها با حضور ۱۵ کشور از امروز به میزبانی استان خوزستان در شهر اهواز آغاز و به مدت دو روز ادامه می‌یابد.

 

 

درخشش تنیسورهای خراسان‌جنوبی در المپیاد ورزشی کشور

در مسابقات قهرمانی المپیاد ورزشی وکلای کشور تنیسورهای خراسان‌جنوبی در گرگان بر سکوی سوم رقابت‌ها ایستادند.

علیرضا مؤمن نیز در بخش انفرادی این رویداد ورزش ملی با کسب مدال برنز به مقام سوم رقابت‌ها دست یافت و در بخش تیمی نیز کانون وکلای خراسان‌جنوبی سوم شد.

 

 

 

 

 

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)

همایش پیاده روی خانوادگی در قاین برگزار شد

همایش پیاده روی خانوادگی در منطقه غدیر قائنات

 همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با حضور پانصد نفر از مسجد غدیر تا مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد قاین برگزار شد.

 این برنامه به همت هیات ورزش های همگانی با همکاری امور بانوان فرمانداری و پایگاه‌ فرهنگی مسجدغدیر قاین برگزار شد.
در پایان به قید قرعه به ۴۰ نفر جوایزی اهدا گردید.

مسابقات فوتسال بانوان خراسان جنوبی با قهرمانی فردوس پایان یافت

نخستین دوره مسابقات فوتسال بانوان خراسان جنوبی پس از ۳ روز با قهرمانی تیم فردوس در نهبندان به پایان رسید.

در این دوره از مسابقات پس از تیم فوتسال بانوان فردوس تیم های پایان مسابقات فوتسال بانوان خراسان جنوبیبیرجند و قاین مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

در این دوره از مسابقات ٧ تیم از شهرستانهای نهبندان ، فردوس ، بیرجند ، زیرکوه، قاین به مدت ۳ روز در سالن ورزشی شهید غازی نهبندان رقابت کردند.

 

 

 

 

برگزاری همایش پیاده روی آدینه در بیرجند

بیست و چهارمین همایش پیاده روی آدینه، در بیرجند در هوای بارانی برگزار شد.

در همایش پیاده روی آدینه که به مناسبت های ولادت حضرت فاطمه(ع) وبرگزاری همایش پیاده روی آدینه در بیرجندامام خمینی(ره)، روز شهید، روز نیکوکاری، روز امور تربیتی و هفته طبیعت برگزار شد ، ۵۰۰ نفر  مسیر ۵ کیلومتری انتهای خیابان پاسداران تا بند دره بیرجند را پیمودند.
در پایان به قید قرعه هفت دوچرخه به شرکت کنندگان اهدا شد و بفیه جوایز نیز از طریق روزنامه اعلام خواهد شد

 

 

 

 

 

تیم ورزش پهلوانی و زورخانه ای خراسان جنوبی قهرمان مسابقات کارکنان کشور

تیم خراسان جنوبی به مربیگری مصطفی دلاکه بر سکوی نخست جام کارکنان دستگاههای اجرایی کشور ایستاد.
در این مسابقات در بخش انفرادی هومر شکری مقام اول چرخ تیز و مقام دوم چرخ چمنی را کسب کرد.
محسن نصیرایی مقام دوم و رضا توفیقی مقام سوم کباده و رضا مسافر مقام سوم سنگ را از آن خود کردند.
این مسابقات با حضور استانهای خراسان جنوبی، زنجان، مازندران، گلستان، علم و صنعت تهران، لرستان، یزد، اردبیل و قم به مدت سه روز در زورخانه امام رضا (ع) بابلسر برگزار شد.

 

 

 

 

 

برگزاری همایش پیاده روی در روستای معدن قلعه زری به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه (س) وروز زن

برگزاری همایش پیاده روی در روستای معدن قلعه زری به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه (س) وروز زن
با همکاری هیات همگانی شهرستان خوسف همایش پیاده روی به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن وروز مادر در معدن قلعه زری برگزار شد.
این همایش با حضور پرشور بانوان قلعه زری و کارگران معدن و مدیر عامل شرکت برگزار شد.

فردوس میزبان مسابقات هفت سنگ شرق کشور

فردوس میزبان مسابقات هفت سنگ شرق کشور
اولین مرحله مسابقات هفت سنگ قهرمانی شرق کشور در رده سنی جوانان روز جمعه ۱۷ اسفند ماه جاری در سالن ورزشی فرهنگ دانشگاه پیام نور شهرستان فردوس برگزار می شود.

برگزاری جشنواره ورزش های همگانی گرامیداشت روز زن و مقام مادر،در بیرجند

برگزاری جشنواره ورزش های همگانی گرامیداشت روز زن و مقام مادر،در بیرجند

به مناسبت گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، جشنواره ورزش های همگانی در دبیرستان نمونه دخترانه مصلی نژاد برگزار شد.

در این جشنواره فرهنگی و ورزشی دانش آموزان و خانواده ها با انجام مسابقات ورزشی با یکدیگر به رقابت پرداختند و با برپایی جشن و سرور میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) و روز زن را گرامی داشتند.
در پایان این جشنواره از برترین های مسابقات ورزشی تجلیل و جوایزی به قید قرعه در بین بانوان شرکت کننده که نام آنان فاطمه بود اهدا شد.

بیرجند قهرمان مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر خراسان جنوبی

مسابقات ورزشی دانش آموزان خراسان جنوبی به میزبانی قاین در رشته های هندبال و تنیس روی میز با قهرمانی تیم های بیرجند به کار خود پایان داد.

 این مسابقات از ۷ اسفند ماه با شرکت تیم هایی از شهرستان های بیرجند،قائن، بشرویه، سرایان، فردوس و زیرکوه به میزبانی قائن برگزار شد.
در پایان در رقابت های هندبال مقطع متوسطه اول، تیم بیرجند اول شد و تیمهای قاین و سرایان دوم و سوم شدند.
در رشته تنیس روی میز هم در مقطع متوسطه اول، بیرجند اول شد و قاین و فردوس مقام های بعدی را از آن خود کردند.
در رشته تنیس روی میز متوسطه دوم نیز بیرجند، قاین و فردوس مقام های نخست را بدست آوردند.
تیم های منتخب در رشته های هندبال و تنیس روی میز به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

مسابقات انفرادی تنیس روی میز متوسطه دوم
مقام اول مهشید نجف زاده فردوس
مقام دوم پرستو شایسته بیرجند
مقام سوم مشترک مهدیه سادات تقی زاده قاین و عالیه ولی پور بیرجند

مسابقات انفرادی تنیس روی میز متوسطه اول
اول : فرانک زردست بیرجند
دوم: ستایش کشمانی بیرجند
سوم مشترک: عسل ایوبی و کوثر کفاش از بیرجند

تنیس روی میز دوبل متوسطه اول:
مقام اول: فرانک زردست و عسل ایوبی بیرجند
مقام دوم: ستایش کشهانی و کوثر کفاش بیرجند
مقام سوم: امینا اسدزاده و فاطمه حسینی قاین

تنیس روی میز دوبل متوسطه دوم:
مهشید نجف زاده و زهراسادات عدل فردوس
مقام دوم: پرستو شایسته و عالمه ولی پور بیرجند
مقام سوم : فروغ السادات صدر و کوثر نادری قاین

قهرمانی تیم فوتسال کارکنان بیمارستان امام علی (ع) سرایان

قهرمانی تیم فوتسال کارکنان بیمارستان امام علی (ع) در مسابقات مرکز بهداشت و درمان شهرستان سرایان

تیم فوتسال کارکنان بیمارستان امام علی (ع) سرایان قهرمان اولین دوره فوتسال کارکنان مرکز بهداشت و درمان شهرستان شد.

تیم بیمارستان امام علی (ع) در دیدار پایانی با نتیجه ۳ بر ۱ کارکنان مرکز را شکست داد و کاپ قهرمانی این تیم با حضور حجتی رئیس مرکز بهداشت و درمان، معاونین و مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان به سرپرست تیم قهرمان اهداء شد.

مسابقات بدمینتون بانوان جانباز و معلول بیرجند برگزار شد
مسابقات بدمینتون بانوان هیات جانبازان و معلولین شهرستان بیرجند برگزار شد. در این مسابقات خانم ها سمانه یزدانی و مینا محمدی حائز کسب مقام های برتر شدند  لازم بذکر است تمرینات و مسابقات مذکور تحت نظارت و مربیگری سرکار خانم زهرا دانش برگزار شد.

 

 

همایش دوچرخه سواری و دومیدانی در بیرجند برگزار شد

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و میلاد حضرت فاطمه ی زهرا(س) و روز زن، به همت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند و با همکاری هیئت دوچرخه سواری و هیئت دو و میدانی شهرستان بیرجند همایش دو و میدانی و دوچرخه سواری برگزار گردید. در پایان در بخش دوومیدانی از بین ۷۰ نفر شرکت کننده نفرات ذیل مقامهای نخست را کسب نمودند که به نفرات برتر جوایز نقدی اهدا گردید و به ۴۰ نفر نیز به قید قرعه جوایز( کارت هدیه) اهدا شد.
رده سنی نونهالان
مقام اول: امیرحسین عبدلی🥇
مقام دوم: احسان نظام دوست🥈
مقام سوم:حمیدرضا مالداری🥉
مقام چهارم:معین هاونگی
مقام پنجم: شاهرخ بقایی
مقام ششم: مهدی دهشیبی
مقام هفتم: محمد دهقان
مقام هشتم:طاها میرشاه
مقام نهم:رضا سلیمانی
مقام دهم: سعید رمضانی
مقام یازدهم: امیرحسین رمضانی

در بخش آزاد (دو و میدانی):🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️
مقام اول:سیدعلی موسوی🥇
مقام دوم: امیرمحمد سنبلی🥈
مقام سوم: روح ا… فرامرزی🥉
مقام چهارم:امیر امتحانی
مقام پنجم: مهدی دوستی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نفرات برتر مسابقات دو میدانی دانش آموزان دختر خراسان جنوبی مشخص شدند
دوازدهمین دوره مسابقات دو و میدانی دانش آموزان دختر استان خراسان جنوبی با معرفی نفرات برتر در بیرجند به کار خود پایان داد.
این مسابقات با حضور ۱۰ تیم در مقطع متوسطه اول و ۱۰ تیم مقطع متوسطه دوم با حضور ۱۸۰ ورزشکار و مربی و سرپرست در ۱۲ ماده، طی دو روز برگزار گردید.
نتایج انفرادی مقطع متوسطه اول
ماده ۳۰۰ متر با مانع
مقام اول🥇هدی قاسمی از شهرستان بیرجند
مقام دوم🥈فاطمه میرزایی از شهرستان خوسف

ماده ۱۰۰ متر با مانع
مقام اول🥇ملیکا اسدالهی شهرستان بیرجند
مقام دوم 🥈مهشید مالدار شهرستان سرایان
مقام سوم 🥉فاطمه ریاحی شهرستان فردوس

ماده ۱۰۰ متر
مقام اول 🥇 زهرا شیردل شهرستان طبس
مقام دوم🥈عاطفه آفرین شهرستان بیرجند
مقام سوم 🥉مهناز ناصری شهرستان سرایان

ماده ۲۰۰ متر
مقام اول🥇نرجس عباسی شهرستان بیرجند
مقام دوم 🥈مریم رسول زاده شهرستان سرایان
مقام سوم🥉ساناز خلیلی شهرستان درمیان

ماده ۴۰۰ متر
مقام اول🥇
زهرا یوسفیان شهرستان نهبندان
مقام دوم🥈زینب قاسمی پناه شهرستان بیرجند
مقام سوم🥉مریم دل شکن شهرستان قاین

ماده ۸۰۰ متر
مقام اول🥇مرضیه عباسی شهرستان درمیان
مقام دوم🥈حدیث محمدیان شهرستان طبس
مقام سوم 🥉وحیده وآله شهرستان فردوس

ماده۱۵۰۰
مقام اول🥇افسانه سبزه کار شهرستان بیرجند
مقام دوم🥈حانیه محبوبی شهرستان طبس
مقام سوم🥉زهرا مودی شهرستان سربیشه

ماده پرش ارتفاع
مقام اول🥇افسانه سبزه کار شهرستان بیرجند
مقام دوم 🥈ملیکا اسدالهی شهرستان بیرجند
مقام سوم🥉هدی قاسمی شهرستان بیرجند

ماده پرش طول
مقام اول🥇کوثر غلامعلی نژاد شهرستان نهبندان
مقام دوم 🥈عاطفه آفرین شهرستان بیرجند
مقام سوم 🥉زهرا شیردل شهرستان طبس

ماده پرتاب وزنه
مقام اول🥇بهناز سبز علی شهرستان نهبندان
مقام دوم🥈نرگس قاسمی شهرستان زیرکوه
مقام سوم🥉ساجده عرب شهرستان قاین

ماده پرتاب دیسک
مقام اول 🥇زهرا یوسفیان شهرستان نهبندان
مقام دوم🥈زینب سیمرغ زاده شهرستان طبس
مقام سوم🥉ارمینا کاووسی شهرستان درمیان

ماده پرتاب نیزه
مقام اول🥇فرزانه پور شهرستان سربیشه
مقام دوم🥈زهرا منصورز اده شهرستان فردوس
مقام سوم🥉حدیث محمدیان شهرستان طبس

🎗🎗نتایج تیمی مسابقات دوومیدانی مقطع متوسطه اول 🎗🎗🎗🎗🎗🎗🎗🎗

مقام اول :بیرجند 🌺🌺🌺🏆با امتیاز ۳۲۹ 🎗با مربیگری خانم فاطمه احمدی و سرپرستی خانوم ریحانه زراعتی
مقام دوم:نهبندان🌺🌺🏆با امتیاز ۲۵۸🎗با مربیگری خانوم طیبه نظری و سرپرستی یاسمن رضایی
مقام سوم:قاین🌺🏆با امتیاز ۲۳۵🎗با مربیگری خانوم عنایتی زاده و سرپرستی خانوم فهیمه پیشقدم

🌹نتایج انفرادی مقطع متوسطه دوم🌹

ماده ۳۰۰ متر با مانع
مقام اول🥇کوثر محمد زاده شهرستان بیرجند
مقام دوم🥈زینب رضایی شهرستان بیرجند
مقام سوم🥉سهیلا نخعی شهرستان خوسف

ماده ۱۰۰ متر با مانع
مقام اول🥇مائده نسایی شهرستان فردوس
مقام دوم🥈
مهدیه حسنی زهاب شهرستان نهبندان
مقام سوم🥉آمنه عنانی شهرستان درمیان

ماده ۱۰۰ متر
مقام اول🥇فرزانه قاسمی شهرستان بیرجند
مقام دوم🥈کوثر موسوی شهرستان بیرجند
مقام سوم 🥉فاطمه کاظمی شهرستان زیرکوه

ماده ۲۰۰ متر
مقام اول 🥇فاطمه یوسفی شهرستان بیرجند
مقام دوم🥈منیره کوهستانی شهرستان در میان
مقام سوم 🥉منصوره رزقی شهرستان سرایان

ماده۴۰۰ متر
مقام اول🥇فاطمه قاری زاده شهرستان بیرجند
مقام دوم 🥈الهه خرم شاهی شهرستان خوسف
مقام سوم🥉الهه ایمان طلب شهرستان فردوس

ماده ۸۰۰ متر
مقام اول🥇فاطمه دریانوش شهرستان درمیان
مقام دوم🥈سعیده اردونی شهرستان نهبندان
مقام سوم 🥉زهره پریشان شهرستان قاین

ماده ۱۵۰۰ متر
مقام اول🥇سحر حاجی دوست شهرستان خوسف
مقام دوم🥈 سمیرا عرب شاهی شهرستان طبس
مقام سوم🥉سعیده حسن نژاد شهرستان خوسف

ماده پرش ارتفاع
مقام اول🥇کوثر محمدزاده شهرستان بیرجند
مقام دوم 🥈مهلا خدابخش زاده شهرستان طبس
مقام سوم 🥉اکرم رحیم زاده شهرستان فردوس

ماده پرش طول
مقام اول🥇فاطمه یوسفی شهرستان بیرجند
مقام دوم🥈فاطمه قاری زاده شهرستان بیرجند
مقام سوم🥉فاطمه ماژانی شهرستان خوسف

ماده پرتاب وزنه
مقام اول🥇مهدیه حسنی زهاب شهرستان نهبندان
مقام دوم 🥈هدیه فرزان شهرستان نهبندان
مقام سوم 🥉زهرا قجری شهرستان خوسف

ماده پرتاب دیسک
مقام اول🥇سارا نهتانی شهرستان درمیان
مقام دوم🥈فاطمه پرهیزکار شهرستان سرایان
مقام سوم 🥉زهره پریشان شهرستان قاین

ماده پرتاب نیزه
مقام اول🥇زینب رضایی شهرستان بیرجند
مقام دوم🥈فرشته قنبریان شهرستان فردوس
مقام سوم 🥉سحر حاجی دوست شهرستان خوسف

م🌹🌹مقام‌های تیمی مسابقات دوومیدانی مقطع متوسطه دوم🌹🌹
مقام اول:تیم بیرجند🏆با امتیاز ۳۸۴🌺🌺🌺با مربیگری خانم فرحناز کاووسی و سرپرستی خانم مرضیه نیکدل
مقام دوم :تیم نهبندان 🏆با امتیاز ۲۵۸🌺🌺با مربیگری خانوم حاجی زاده و سرپرستی خانم عطایی
مقام سوم :تیم درمیان 🏆با امتیاز ۲۱۲🌺با مربیگری خانم فاطمی زاده و سرپرستی خانم خسروی

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme