هیئتی با مشکلات دنباله دار و تمام نشدنی/ جودو رو هوا

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / از ابتدای سال داستان هیئت شروع شد، از کم کاری های مسئولان گرفته تا سنگ اندازی هایی که در راه ورزشکاران، مربیان و داوران انداخته می شد. هر کدام به نوعی صدایشان درآمده بود و دنبال حق شان بودند. هیئت جودوی استان که با مشکلات فراوان روبه رو شده بود بعد از مداخله اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون گمان می شد که هیئت سر و سامانی خواهد گرفت ولی با وجود اینکه سه ماه قبل رئیس آن عزل و سرپرست برای هیئت انتخاب شد ولی هنوز درگیر مشکلات فراوانی است که گویا پایانی ندارد و جالب اینجاست که نه تنها هیئت استان دچار این مشکلات شده است که مشکلات گریبان فدراسیون را هم گرفته است و با حاشیه های فراوانی دست و پنجه نرم می کنند تا شاید جودوی کشور و استان ما که اکنون روی هواست به مسیر درست خود که قهرمان پروری است بازگردد.
سرپرست هیئت استعفا داد
چندی قبل برای تهیه یک گزارش با تاجریزی، سرپرست هیئت تماسی گرفتم که وی بعد از پاسخ گویی اعلام کرد: استعفا داده است. وی که دلیل اصلی برای استعفا را نگفت ولی با این وجود گویا مشخص است که با حاشیه هایی که در این مدت برای او به وجود آمده بود تصمیم گرفته است کناره گیری کند.
دوباره سرپرستی گذاشته می شود
در همین راستا و اینکه تاجریزی استعفا داده است با معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان گفت و گو کردیم. محمدرضا مهران پور در این زمینه عنوان کرد: بله درست است که تاجریزی استعفا داده است. وی تصریح کرد: در یک هفته آینده سرپرست دیگری برای این هیئت در نظر خواهیم گرفت تا بعد از تدابیر درست و برنامه ریزی دقیق و تفاهم در زمینه اهداف کاندیداها مجمع برگزار شود.
کاندیداها به فکر توسعه جودو نیستند
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان در جواب به این سوال که چرا مجمع را برگزار نمی کنید و دوباره سرپرست تعیین می شود، گفت: اینکه تاکنون برگزار نشده است دلایل زیادی داشته است. مهران پور تصریح کرد: یکی از دلایل قانون بازنشستگان بود که دچار چالش هایی شده بود و لازم بود تا ابتدا این مسئله برطرف شود و وزارتخانه دستور داده بود تا حل این موضوع مجمعی برگزار نشود. وی اضافه کرد: همچنین یکی از دلایل مهم اداره کل برای عدم برگزاری مجمع نیاز به بررسی بیشتر می باشد و اینکه کاندیداها به دنبال منافع خود هستند. وی در این زمینه توضیح داد: اکنون مشخص شده است که کاندیداهای مربوطه برای هیئت نیز فقط به دنبال جمع آوری آرا هستند و به فکر توسعه ورزش جودو نیستند در همین راستا تا از نیت کاندیداها مطمئن نشویم که هدف آنها فقط ارتقای این ورزش است مجمع برگزار نمی شود.

theme