در درگیری مسلحانه مأموران با قاچاقچیان مواد مخدر شرور معروف شرق کشور به هلاکت رسید

فرمانده انتظامی استان خراسان‌جنوبی از هلاکت شرور معروف شرق کشور در درگیری مسلحانه مأموران با قاچاقچیان مواد مخدر در مناطق کویری شهرستان طبس خبر داد.

سردار مجید شجاع اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی مأموران انتظامی استان خراسان‌جنوبی بر روی فعالیت‌های سر باندهای مسلحانه اشرار و قاچاقچیان حوزه کویری استان، یکی از بزرگ‌ترین باندهای قاچاق مسلحانه مواد مخدر در شرق کشور شناسایی و دستگیری عاملان آن پیگیری شد.

وی افزود: با تکمیل اطلاعات مأموران مبنی بر عبور قاچاقچیان از حوزه کویری شهرستان طبس، تیم‌های عملیاتی مبارزه با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر به حوزه کویری اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان‌جنوبی ادامه داد: مأموران پس از استقرار در کویر شهرستان طبس کاروان حامل اشرار مسلح را مشاهده و به آنان برای توقف اخطار دادند.

شجاع  تصریح کرد: اشرار و قاچاقچیان مسلح مواد مخدر با مشاهده مأموران به طرف آنان آتش گشودند و پلیس را با سلاح‌های سنگین و نیمه سنگین مورد هدف قرار دادند که با برتری آتش مأموران، اشرار زمین‌گیر شدند.

وی بیان داشت: در این عملیات یکی از اشرار معروف منطقه شرق کشور که سرکردگی کاروان حمل مواد مخدر را نیز بر عهده داشت به هلاکت رسید و ۲ شرور زخمی و ۲ شرور دیگر نیز دستگیر شدند که عملیات پلیس برای شناسایی سایر متهمان و مرتبطان با این باند مسلح مواد مخدر ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در پاک‌سازی محل درگیری ۲ دستگاه موتورسیکلت پرقدرت متعلق به اشرار و تعدادی سلاح سنگین و نیمه‌سنگین کشف شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme