آخرین خبر :

حوادث

 			 				 					بوسه مرگبار جان نوزاد را گرفت 				 			 		یک دختر کوچک دوازده روزه پس از اینکه توسط یکی از آشنایان بوسیده شد به شدت سرما خورد و از عفونت ناشی از این سرماخوردگی جان خود را از دست داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، «پرسلی» و «الیاس» زن و شوهر جوان اهل تگزاس هستند دختر کوچک دوازده روزه آنها پس از اینکه توسط یکی از آشنایان بوسیده شد به شدت سرما خورد و از عفونت ناشی از این سرماخوردگی جان خود را از دست داد.

این پدر و مادر جوان که از این واقعه بسیار متاثر هستند کمپینی به راه انداخته اند و تا جایی که می توانند به همه اطلاع رسانی می کنند که “کودکان را نبوسید”. پست فیس بوکی آنها در چند روز اخیر دویست هزار بار بازدید شده و همه بینندگان را تحت تاثیر قرار داده است. آنها نام «بوسه مرگ» را برای کمپین خود انتخاب کرده اند.

 

 

 			 				 					پیروزی نامزد مرده انتخابات ایالتی آمریکا بر رقیبش! 				 			 		باشگاه خبرنگاران نوشت: نامزد انتخابات مجلس ایالتی نوادای آمریکا که چندی پیش درگذشته بود در انتخابات بر رقیب خود پیروز شد!

به گزارش یورونیوز، دنیس هاف، ستاره تلویزیون واقع‌نما (برنامه‌ زنده تلویزیون که بخش‌هایی از زندگی آدم‌های واقعی را دنبال می‌کند) و نامزد انتخابات مجلس ایالتی نوادای آمریکا، که چندی پیش درگذشته بود در انتخابات بر رقیب خود پیروز شد!
از آنجا که زمان فوت او به تاریخ برگزاری انتخابات نزدیک بود، نام وی همچنان روی برگه‌های رأی‌گیری باقی مانده بود و بنابراین او با کسب بیش از ۱۱ هزار رأی دربرابر ۵۰۲۱ رأی رقیب در حوزه ان. وای کانتی پیروز انتخابات شد. حال شورا‌های شهرستان‌های این منطقه باید جایگزینی برای وی انتخاب و معرفی کنند. جشن تولد ۷۲ سالگی هاف با حضور دوستان و نزدیکانش اواسط ماه گذشته میلادی برگزار شد و وی بعد از سه روز مهمانی پی‌در‌پی سرانجام در خواب درگذشت. در خبری دیگر از حاشیه‌های انتخابات آمریکا، یک مادربزرگ ۸۲ ساله آمریکایی که برای نخستین بار در عمرش رأی داد پیش از اعلام نتیجه انتخابات درگذشت. او در گذشته و به خاطر مسئولیت‌های شخصی و خانوادگی‌اش هرگز رأی نداده بود. شوهر وی که ۱۱ سال پیش درگذشت معتقد بود اگر آنها برای رأی دادن ثبت نام کنند از آنها خواسته می‌شود به عضویت هیئت منصفه درآیند و آنگاه آنها وقت کافی برای رسیدگی به امور خانه و فرزندانشان را نخواهند داشت.

یک ماهیگیر نیوزیلندی موفق شد نوزاد ۱۸ ماهه‌ای را از آب‌های ساحلی اقیانوس نجات دهد.

نجات نوزاد شناور در دریابه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ یک ماهیگیر نیوزیلندی موفق شد نوزاد ۱۸ ماهه‌ای را از آب‌های ساحلی اقیانوس نجات دهد.

این ماهیگیر در حال صید بوده که ناگهان متوجه کودک ۱۸ ماهه‌ای شد که روی آب شناور بود.

وی می‌گوید: با دیدن کودک تصور کردم که عروسکی روی آب شناور مانده است اما وقتی جلوتر رفتم کودکی را دیدم که تک و تنها روی آب بود.

ماهیگیر بعد از بررسی در اطراف دریافت این کودک به همراه پدر و مادرش در منطقه ساحلی بوده که هنگام خواب پدر و مادرش از چادرشان بیرون آمده و به سمت اقیانوس رفته و شروع به شنا کرده است اما امواج پسربچه را از ساحل دور کرده بود.

دزدیدن چشم بیمار مرده در بیمارستان!

 			 				 					دزدیدن چشم بیمار مرده در بیمارستان! 				 			 		باشگاه خبرنگاران نوشت: پلیس چین سه نفر را که گفته می شود در سرقت چشم یک بیمار مرده در بیمارستانی در این کشور نقش داشته اند دستگیر کرده است. این بیمار که نامش لی اعلام شده صبح روز سه شنبه در بیمارستان مردم در شهر “نینگ ژیانگ” واقع در استان هونان چین جانش را از دست داده بود. چند ساعت پس از مرگ او خواهرش متوجه شد که چشم سمت چپ برادرش از صورت او خارج شده است.

پس از انجام تحقیقات اولیه پلیس محلی چین به یکی از رسانه های محلی این کشور گفت که مظنونان از اعضای یک باند قاچاق اعضای انسان بوده اند. مسئولان این بیمارستان نیز تایید کردند که تعدادی از پرسنل این بیمارستان مورد بازجویی پلیس قرار گرفته اند. دست کم ۳۰ مامور پلیس سرگرم تحقیقات در مورد این پرونده قاچاق اعضای انسان هستند. احتمال نمی رود که این سه مظنون به تنهایی در قاچاق اعضای بدن انسان نقش داشته باشند. بنا به گفته پلیس احتمالا آنها از اعضای یک باند بزرگ قاچاق اعضای انسان بوده اند.
خواهر این بیمار که برادرش در بیمارستان جان سپرد طبق شکوائیه ای که ارائه کرده است خواسته تا در مورد این حادثه سریعا رسیدگی کنند. او در این درخواست آورده : ” لطفا اعتبار برادر بزرگ مرا به او بازگردانید. این عمل غیرانسانی در حالی رخ داده که خانواده ما گرفتار غم بسیار بزرگی هستند.
تجارت اعضای بدن انسان در چین در حالی رخ می دهد که بنا به یک باور سنتی اجساد مردگان در این کشور سوزانده یا به خاک سپرده می شود. بنا به گزارش رویترز تخمین زده می شود که ۳۰۰۰۰۰ بیمار در این کشور در لیست انتظار پیوند اعضا قرار دارند. این در حالی است که از هر ۳۰ چینی تنها ۱ نفر شانس پیوند اعضا را بدست می آورد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme