پدر سنگدل، دختر ۷ ماهه خود را داخل استخری غرق کرد

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از وقوع یک فقره غرق شدگی کودک ۷ ماهه در این شهرستان خبر داد .

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد، سرهنگ جاوید مهری فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین گفت: بامداد امروز در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره غرق شدگی در استخری در اسفراین ماموران انتظامی سریعا در محل حاضر شدند.

وی افزود: برابر اعلام ماموران حاضر در صحنه در این حادثه یک کودک ۷ ماهه در داخل استخر افتاده و متاسفانه جان خودش را از دست داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین بیان داشت: در بررسی های صورت گرفته مشخص گردید این قتل عمده بوده و جست و جو برای شناسایی قاتل آغاز شد.

سرهنگ مهری ادامه داد: برابر اظهارات حاضران در محل، این کودک توسط پدر خود داخل استخر انداخته شده است و عملیات برای دستگیری پدر قاتل آغاز شد.

سرهنگ مهری گفت: با تلاش ماموران پدر این کودک که در داخل منزل خود مخفی شده بود دستگیر و برای انجام تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی انتقال داده شد.

وی بیان داشت: این فرد که در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود ولی در بازجویی های صورت گرفته عرصه را بر خود تنگ دید و به جرم خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین علت این جنایات هولناک را اعتیاد پدر این کودک به مواد مخدر بیان کرد و گفت: تحقیقات برای علت دقیق این حادثه هنوز ادامه دارد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme