آخرین خبر :

حوادث

باحضوربه موقع نیروهای اورژانس ۱۲۳ دخترجوان که قصدخودکشی داشت نجات یافت
رئیس مرکز اورژانس ۱۲۳ سازمان بهزیستی خراسان جنوبی گفت: مقارن ساعت ۱۳ پنجشنبه یک مورد خودکشی درپل هوایی خیابان مدرس به اورژانس ۱۲۳ اطلاع داده شد که بلافاصله مددکاران وروانشناسان اورژانس به محل اعزام شدند. حسین اردونی افزود: با انجام مداخلات روانشناختی مربوطه موفق به پیشگیری ازخودکشی دخترجوان شدیم.
وی ادامه داد: تاکنون علت واقعی اقدام به خودکشی وی مشخص نشده است.
شهادت مامور اهوازی در حین دستگیری سارق حرفه‌ای
فرمانده انتظامی اهواز گفت: یکی از ماموران کلانتری ۱۵ اهواز در حین دستگیری یک سارق حرفه ای به شهادت رسید. ماموران هنگام ورود به منطقه‌ای که سارق در آنجا حضور داشت قصد دستگیری وی را داشتند که سارق به محض متوجه شدن از حضور نیروهای پلیس با خودرو اقدام به فرار کرد. در این حین با مامور وظیفه شناس و جان برکف (ستوان سوم سعید طرفی) که قصد دستگیری وی را داشت رو به رو شد و او را با خودروی خود زیر گرفت.
سایر ماموران حاضر در منطقه با همکاری یکدیگر از متواری شدن سارق جلوگیری و وی را که یک مالخر بوده و کار خرید اموال مسروقه را انجام می‌داده است دستگیر کردند.
زن خائن شوهرش را به آتش کشید!
زن خیانتکار پس از بیهوش کردن همسرش، او را به آتش کشید و به داخل دره‌ای پرت کرد. تحقیقات در این پرونده با گزارش ناپدید شدن مردی در بجنورد در دستور کار تیم جنایی این شهر قرار گرفت. همسر این مرد با مراجعه به دادسرا با طرح شکایتی گفت: دیروز همسرم از خانه خارج شد و دیگر برنگشت. تلفن همراهش نیز خاموش است و تلاشم برای یافتن او بی‌نتیجه مانده است. با دستور قضایی، رسیدگی به این پرونده در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت. در حالی که هیچ ردی از مرد جوان نبود، کشف جسد سوخته‌ای در یک دره در بجنورد به پلیس گزارش شد. ماموران پس از حضور در محل کشف جسد، متوجه شدند جسد متعلق به مردی است که در محل دیگری به قتل رسیده و قاتل یا قاتلان برای این‌که ردی از خود باقی نگذارند، جسد را به آنجا منتقل کرده و به آتش کشیده‌اند. با انتقال جسد به پزشکی قانونی، مشخص شد جسد سوخته متعلق به مرد ناپدید شده است. با کشف این سرنخ روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد. ماموران در جریان تحقیقات متوجه اختلاف مقتول با همسرش شده و زن جوان را به عنوان مظنون به قتل دستگیر کردند. متهم ابتدا منکر قتل شد، اما در ادامه لب به اعتراف گشود. حجت‌الاسلام قدرتی، رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی در این‌باره گفت: این زن پس از برقراری ارتباط نامشروع تصمیم به قتل همسرش می‌گیرد. پس از این‌که ۴۰ قرص آرامبخش به او می‌دهد، وی را بیهوش در صندوق عقب خودرو مخفی و جسد را با هیزم به آتش می‌کشد و به دره می‌اندازد. وی ادامه داد: جسد برای کشف تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و دو متهم پرونده دستگیر و روانه زندان شده‌اند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme