حوادث

دو هزار قرص غیرمجاز در نهبندان کشف شد
فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان از کشف دو هزار و۶۲۰عدد قرص غیرمجاز و ۲۷ کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.
دستگیری سارق دوربین‌های مداربسته
فرمانده انتظامی استان زنجان از دستگیری سارق حرفه‌ای دوربین‌های مدار بسته با ۲۱ فقره سرقت خبر داد.
قاتل: جسد را در باغ دفن کردم
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که بر اثر اختلاف مالی مرد جوانی را در “برازجان” به قتل رسانده و جسدش را دفن کرده بود، ۴۸ساعت پس از حادثه شناسایی و دستگیر شد. سردار حیدر عباس زاده گفت: شب ۱۶ اسفند فردی به هویت معلوم یکی از دوستان خود به هویت “م، ق” را که با هم اختلاف مالی داشتند به خانه باغ خود در جاده “شاهزاده ابراهیم” دعوت می کند.
وی افزود: طرفین پس از حضور در خانه باغ بر سر مسایل مالی دچار اختلاف شده و مشاجره می کنند که میزبان با اسلحه کلت کمری به سر مقتول شلیک کرده و سپس جسد را در خانه باغ دفن می کند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دشتستان پس از اعلام مفقودی خانواده مقتول با استفاده از اقدامات پلیسی از مرگ مقتول مطلع و صاحب باغ را بعنوان مظنون دستگیر کردند.
سردار عباس زاده افزود: با انجام تحقیقات تکمیلی در پلیس آگاهی و مواجهه متهم با مدارک و مستندات پلیس ضمن اعتراف به قتل مقتول به علت اختلاف مالی ، اسلحه کلت کمری بکار رفته در قتل نیز از وی کشف شد.
سارقان ۱۱بانک کشور دستگیر شدند
رئیس پلیس قزوین از دستگیری سارقانی خبر داد که به ۱۱ بانک در نقاط مختلف کشور دستبرد زدند.
سردار مهدی محمودی گفت: در پی وقوع سرقت از دو بانک شهرستان تاکستان در سال جاری ، تحقیقات وسیع وتلاش کارآگاهان پلیس برای دستگیری سارقان با جمع آوری اطلاعات و تشکیل کارگروه ویژه آغاز شد. این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی در بررسی این موضوع اسفند ماه سال جاری از یک سرقت ناموفق در یکی از استان های کشور مطلع و بلافاصله با اخذ نیابت قضائی و با توجه به حساسیت موضوع، اکیپی از کارآگاهان به شهرستان اعزام و پس از بررسی اطلاعات به دست آمده اولیه مشخص شد یکی از متهمان از سارقان حرفه ای است که توانستند متهم را در یک عملیات در مخفیگاهش دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی استان افزود: متهم در بازجویی فنی و پیچیده کارآگاهان به همدستی برادر و خواهر خود اعتراف و ابعاد تازه ای از اعمال مجرمانه سارقان حرفه ای بر ملا شد. سردار محمودی اضافه کرد: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات لازم رد پای دو سارق در استان آذربایجان شرقی و فارس شناسایی و در کمتراز ۴۸ ساعت و در یک عملیات ضربتی غافلگیرانه برادر و خواهر این سارق نیز دستگیر شدند. وی بیان داشت: با دستگیری سه متهم که همگی دارای چندین سابقه کیفری و سرقت از بانک بوده در بازجویی فنی کارآگاهان به سرقت از بانک ها در شهرستان بابلسردرسال ۹۱ و ۹۲ ، شهرستان تاکستان در سال ۹۳، اردبیل در سال ۹۴ ، شهرستان تاکستان در سال ۹۵ و اسلام آباد غرب کرمانشاه در سال ۹۵جمعا به مبلغ ۱۲میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: سارقان در سرقت از بانک ها در شهرستان تاکستان سال ۹۱، کامیاران در سال ۹۳ ، بیجار و ایجرود زنجان در سال ۹۴ و عباس آباد مازندران در سال ۹۵ نسبت به تخریب و ورود به بانک ها اقدام ولی موفق به سرقت دراین زمینه نشدند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme