پایان رسیدگی به پرونده جوانفکر/ صدور حکم تا ۷ روز آینده

مشاور رسانه ای احمدی نژاد از صدور حکم پرونده اش ظرف یک هفته تا ۱۰ روز آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر جوانفکر پس از اتمام جلسه دادگاه با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به جزییات جلسه رسیدگی به اتهاماتش گفت: در جلسه اول ما ادله خودمان را به دادگاه ارائه کردیم که در آنجا اشکالاتی به پرونده وارد شد و در نهایت پس از رفع ایرادات پرونده دوباره به جریان افتاد.

مشاور رسانه ای رئیس دولت دهم افزود: امروز جلسه دوم رسیدگی به اتهامات بنده بود که توضیحات خود را به رئیس دادگاه ارائه کردم.

جوانفکر در خصوص سایر متهمان این پرونده گفت: امروز جلسه دوم و البته آخر دادگاه بود که در آن علاوه بر من سه تن از همکارانم نیز حضور داشتند که هر یک از آنها توضیحات خود را ارائه کردند.

جوانفکر در رابطه با اتهامات وارده اش نیز گفت: ما متهم بودیم در برابر ورود مقامات قضایی به روزنامه ایران تمرد کرده ایم و ما را به ایستادگی در برابر دستور مقام قضایی متهم کرده اند که ما نیز امروز دلایل خود مبنی بر رد این اتهام را ارائه کردیم.

مشاور رسانه ای احمدی نژاد اظهار داشت: رفتاری که در آن روز با ما صورت گرفت زیر پا گذاشتن قانون بود و کسانی که آن کارها را کردند مجرم هستند و ما مساله تمرد خود را رد و در دادگاه اثبات کردیم.

جوانفکر با بیان اینکه رای دادگاه ظرف ۷ تا ۱۰ روز آینده صادر می شود، گفت: ما تابع قانون و رای دادگاه هستیم با این حال با توجه به دفاعیاتی که انجام دادیم امیدواریم برائت شویم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme